WYBIERZ SZKOLENIE

Narodowe Centrum Kompetencji prowadzi bezpłatne kursy, szkolenia, webinary, warsztaty z zakresu HPC. Nie tylko zapewniamy dostęp do zasobów obliczeniowych i fachowe wsparcie, ale także uczymy, jak korzystać z oprogramowania HPC. Prowadzimy między innymi szkolenia z efektywnego wykorzystania zasobów superkomputerowych, programowania aplikacji HPC, sztucznej inteligencji, machine learning, analizy wielkich zbiorów danych, a także kursy kodowania, programowania równoległego oraz szkolenia dotyczące specjalistycznych aplikacji, np. ANSYS, Gaussian, MATLAB, OpenFOAM.
Oprócz kursów ze stałej oferty organizujemy też szkolenia na zamówienie. Zapotrzebowanie można zgłaszać przez formularz lub pisząc na adres: kontakt@cc.eurohpc.pl.    

MATERIAŁY SZKOLENIOWE

Oprócz kursów prowadzonych stacjonarnie oraz online oferujemy na tej stronie szereg bezpłatnych materiałów szkoleniowych oraz instrukcji. Są to między innymi pliki tekstowe, prezentacje,  materiały w formie wideo, np. nagrania webinarów.
Więcej informacji na ten temat znajduje się w zakładce Materiały szkoleniowe, na naszej stronie internetowej oraz na portalach społecznościowych.