DOSTĘP DO ZASOBÓW
HPC W POLSCE I EUROPIE

Jeśli prowadzisz badania naukowe, szukasz sposobów na innowacje w swoim biznesie, chcesz usprawnić rozwiązania związane w przetwarzaniem dużych zbiorów danych w administracji publicznej, zgłoś się do Narodowego Centrum Kompetencji HPC. Zapewniamy czas obliczeniowy i dostęp do narzędzi programowych w systemach HPC. Umożliwiamy prowadzenie zaawansowanych obliczeń i korzystanie ze specjalistycznego oprogramowania naukowego oraz wirtualnych maszyn. Skontaktuj się z nami, razem znajdziemy rozwiązanie, którego szukasz. W Polsce lub w Europie.
Napisz: kontakt@cc.eurohpc.pl.

WSPÓŁPRACA Z BIZNESEM, NAUKĄ I ADMINISTRACJĄ

Już nie tylko nauka nie może się obejść bez dostępu do klastrów  komputerów. Na obecnym etapie rozwoju wielu dziedzin badawczych prowadzenie efektywnych obliczeń nie byłoby możliwe bez dostępu do teraskalowej, petaskalowej, a wkrótce już także eksaskalowej mocy obliczeniowej. Coraz większe zapotrzebowanie na tego rzędu moce ma miejsce w przemyśle, zwłaszcza gdy wykorzystuje on uczenie maszynowe czy rozwiązania z zakresu sztucznej inteligencji. Administracja natomiast w coraz większym stopniu potrzebuje sprawnego narzędzia do przetwarzania dużych zbiorów danych oraz przestrzeni do bezpiecznego ich przechowywania. Odpowiedzią na te wszystkie potrzeby są zasoby, jakimi dysponuje Narodowe Centrum Kompetencji HPC.
Napisz: kontakt@cc.eurohpc.pl.

KONSULTACJE, SZKOLENIA I WSPARCIE EKSPERTÓW

Narodowe Centrum Kompetencji HPC oferuje wsparcie na każdym etapie procesu badawczego. Prowadzimy konsultacje w zakresie HPC, HPDA czy AI. Wspieramy początkujących i zaawansowanych użytkowników, pomagamy rozwiązywać bieżące problemy. Nasi eksperci – najwyższej klasy znawcy zagadnień HPC – pomogą zaprojektować i wdrożyć rozwiązania HPC, a także rozwijać te już istniejące w Twojej uczelni czy firmie. Służymy też wsparciem
w nawiązywaniu kontaktów z sektorem akademickim, publicznym i prywatnym.
Napisz: kontakt@cc.eurohpc.pl.